Radi rasterećenja statičkog opterećenja postojećeg mosta, od 1. siječnja 2025. godine na mostu Lueg bit će potrebno jednotračno odvijanje prometa u oba smjera. Kako bi se smanjili duži zastoji i gužve u danima s pojačanim prometom, postavlja se privremeni dvotračni sustav posebnim usmjeravanjem prometa.


