Belgija je početkom godine uvela jednu od najstrožih kazni u Europi za vozače koji koriste mobilne telefone tijekom vožnje. S ciljem povećanja sigurnosti na cestama, vozačka dozvola oduzima se na 15 dana, što je dovelo do ozbiljnih posljedica za vozače kamiona i njihove poslodavce.


